Savasaş - Sakarya

 

 

SAKARYA VAGON SAN. A.Ş. kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilen şirketler arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim, kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir. Tüm faaliyetlerimizde amacımız, müşterilerimizin hizmetlerimize karşı duydukları memnuniyetini ve güveni sürekli arttırmaktır.

 

  • Firmamızda, potansiyel  isteklerde dahil olmak üzere,  müşterilerimizin isteklerini doğru şekilde belirlememizi ve yüksek kaliteli hizmet bilinciyle karşılamamızı garanti edecek güçlü bir koordinasyon sağlamak.
  • Sektörüne uygun Ulusal ve Uluslar arası Standartlara/Mevzuatlara,İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre yükümlülüklerine uymak,
  • Çevre ve İ.S.G. Risk Değerlendirmelerini kontrol altına almak ve riskleri minimize etmek,
  • Minimum kaza ile çalışmaları sürdürmek,
  • Kalitemizden ödün vermeden müşteri memnuniyetini sağlamak.
  • Sektördeki gelişmeleri yakından izleyerek hizmet kalitemizi yükseltmek ve sürekli gelişmeyi sağlamak.
  • İşimizi ilk defasında doğru yapmak ve işimizin kalitesini sürekli iyileştirmek.
  • Çalışanlarımıza eğitimler vererek Kalite, İ.S.G. ve Çevre geliştirme çalışmalarına katılımını sağlamak ,önerilerini değerlendirmek.
  • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi,ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 18001 İş Sağlığı ve İşçi Güvenliği Yönetim Sistemi ve TS EN ISO 22163 TS EN 15085-2 Yönetim Sistemi şartlarına etkin şekilde uymak.

 

SERTİFİKALARIMIZ

SAVASAŞ, etkin kalite yönetim sistemine sahip bir kurum olarak, ürün ve hizmetlerinin uluslararası standartlara uygun olduğunu ortaya koyan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası’na sahiptir.

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası, Savasaş’ın Çevreye duyarlı bir sanayi kuruluşu olmanın uluslararası tescilidir. SAVASAŞ’ın sadece ürün standardı ile değil, sistem standardı ile de hareket ettiğini göstermektedir.

OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sertifikası’yla SAVASAŞ çalışanına verdiği değeri göstermektedir. Uygun iş ortamıyla, çalışanların planlı ve sistematik üretim yapmasını sağlayarak, iş sağılığı ve güvenliği konusunda da uluslararası standartlar kazanmıştır.

Ayrıca, TSEN 15085 Demiryolu Uygulamaları, Demiryolu Araçları ve Bileşenlenlerinin Kaynağı Sistem Sertifikası da bu standartları ulaşıldığının bir diğer göstergesidir.